Reference Luxprim

E-SHOP S OSVĚTLENÍM

 Pro: ESYST s.r.o. 
  Realizace: 2019 - 2021  
  www.luxprim.cz 
O klientovi

Luxprim již na trhu s osvětlení působí víc než 10 let. Základnu tvoří showroom s osvětlením v Brně na ulici Vídeňská. Díky e-shopu www.luxprim.cz jeho služeb využívají zákazníci po celé ČR.

Do Luxprimu jsem nastoupil jako Produktový specialista, postupně se spolupráce přehoupla až ke kompletní správě ONLINE marketingu. Spravoval jsem marketingový rozpočet a optimalizoval kampaně, tak aby firmě přinesly co nejvíce tržeb.

reference_info_luxprim

REALIZOVANÉ SLUŽBY

Výkonnostní marketing

Tvorba kampaní a jejich následná optimalizace za účelem maximalizace objednávek e-shopu. Zejména v PPC reklamních systémech Google Ads, Sklik a Facebook.

Správa e-shopu

Správa a aktualizace produktových dat, tvorba grafických materiálů (slidery, bannery, wireframy) a správa firemních microsites postavených na WordPressu.

Zbožové srovnávače

Úprava feedů a párování produktů do vhodných kategorií na Heureka.cz, Favi, Zboží.cz a Biano. Optimalizace cen a dalších faktorů ovlivňujících jejich výkonnost.

Správa sociálních sítí

Kompletní správa firemních profilů na sociálních sítích, strategie, tvorba obsahu, grafické zpracování, budování komunity a tvorba placených kampaní.

Řešení a výsledky

Správa marketingového rozpočtu a v podstatě všech marketingových kanálů (především PPC, srovnávače zboží a sociální sítě). Díky tomu došlo ke zvýšení návštěvnosti e-shopu, zlepšení konverzního poměru a zvýšení prodejů.

Ukázky výstupů